O firme

Predmetom činnosti firmy Servis Plus s.r.o. je sprostredkovanie obchodu medzi dodávateľmi a spoločnosťami v oblasti farebných kovov, ktoré zastupuje. Vízia spoločnosti je zabezpečiť obojstrannú spokojnosť a neustálu komunikáciu s našimi obchodnými partnermi ohľadom vývoja trhu. Naše poskytované služby snažíme sa zabezpečiť pre maximálnu spokojnosť zákazníka. 

Spoločnosť Servis Plus, s.r.o. postupne rozšírila svoje aktivity o prevádzku, kde vykupuje, triedi, zhodnocuje kovový odpad podľa zadefinovaných hutníckych kategórií. Servis Plus, s.r.o. vykupuje kovový odpad od fyzických a právnických osôb. Spoločnosť je prevažne zameraná na farebné kovy : hliník, nerez, meď, zinok, tvrdokovy /TK plátky/ a popritom vykupuje aj ostatné farebné kovy. Tieto komodity distribuuje ku koncovým slovenským a zahraničným spotrebiteľom. Pre spoločnosť Servis Plus, s.r.o. je prioritná kvalita spracovania, ktorú sa nám darí zvyšovať vďaka odborným znalostiam našich zamestnancov.
Ďalším kľúčovým faktorom pri strategickej orientácii našej spoločnosti je ekologický prístup. Už samotné zameranie činnosti našej spoločnosti je environmentálne, navyše sa snažíme o používanie zariadení a technológii, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie ekologické kritériá.